• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Благодійні внески

Колектив дошкільного навчального закладу № 21 «Вербонька» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області дякує за підтримку благоустрою та функціонування закладу! Звертаємось до всіх, хто небайдужий щодо функціонування та розвитку дошкільного закладу, з метою поповнення матеріально-технічної бази:

Банківські реквізити: р/р 35429026001193 для ДНЗ № 21 «Вербонька»

Дякуємо та сподіваємося на подальше співробітництво! З повагою колектив та адміністрація дошкільного навчального закладу.

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 398 від 26 квітня 2011 року «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального закладу»з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань ми розміщуємо інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному навчальному закладі.

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi